Clear Vision

zadzwoń +48 604 675 700 lub napisz kontakt@clearvision.com.pl

Drzwi szklane, czy to klasyczne na zawiasach czy przesuwne, to świetny pomysł dla wszystkich którzy lubią jasne, doświetlone wnętrza, chcą subtelnego podziału stref w domu i cenią sobie nowoczesne rozwiązania.


Drzwi, jak wszystkie powierzchnie szklane, łatwo utrzymać w czystości, są odporne na wilgoć i trwałe. Co ważne, są także bezpieczne, ponieważ wykonujemy je ze szkła hartowanego - jest to istotne w przypadku ich stłuczenia (materiał rozpada się na niewielkie kawałki z nieostrymi krawędziami), a także zwiększenie odporności na uderzenia (są do trzech razy odporniejsze). Montaż odbywa się we wnęce bez ościeżnic lub też taflę możemy wstawić do drewnianej lub aluminiowej futryny. W naszej ofercie znajdą też Państwo warianty przesuwne, dostępne w wielu systemach, dobieranych indywidualnie do każdego projektu. Oferujemy szeroki wybór uchwytów, które również można idealnie dopasować do charakteru i wystroju wnętrza. Drzwi przesuwne wykonywane na wymiar, to możliwość doskonałego dopasowania ich do naszych potrzeb.


Drzwi szklane wykonujemy ze szkła przezroczystego, satynowego, kolorowego lub z grafiką. Istnieje również możliwość uzyskania na drzwiach wzorów piaskowanych. Wykonujemy drzwi klasyczne na zawiasach, z elementami ścianki stałej lub drzwi przesuwne. Okucia do szkła oraz systemy montażowe do drzwi przesuwnych to najwyższej jakości produkty sprawdzone przez nas przez lata.


Zapraszamy do umawiania bezpłatnych pomiarów w Warszawie i okolicach.


Drzwi szklane - przesuwne i klasyczne