Clear Vision

zadzwoń +48 604 675 700 lub napisz kontakt@clearvision.com.pl

Kabiny prysznicowe na wymiar to najczęściej wykonywane przez nas projekty.

 

To idealne rozwiązanie do nietypowej lub bardzo małej łazienki, a także do pomieszczenia ze skosami lub wnękami. Kabiny na wymiar to też bardzo elegancki element wnętrza, który podnosi jego standard i oprócz swojej funkcji praktycznej pełni również rolę ozdoby wnętrza.

 

Kabina na wymiar pozwala wykorzystać przestrzeń w łazience dokładnie tak, jak to sobie zaplanowaliśmy, np. kabina skłądająca się ze ścianki stałej i drzwi, ale koniecznie tak, by ścianka stała kończyła się wraz z pralką/sedesem/umywalką? W sklepie ciężko znaleźć takie dopasowanie - dla nas to żaden problem. Kabina prysznicowa z drzwiami otwierającymi się do wewnątrz? Okucia kabiny pasujące kolorystycznie do innych detali w łazience? Nie będzie z tym najmniejszego problemu, ponieważ współpracujemy z producentami okuć i lakierniami, które dostarczają nam materiały zgodne z Państwa oczekiwaniami. Wykorzystanie wnęki, ominięcie okna, dopasowanie do wanny, umywalki, grzejnika - wszystko to możliwe jest tylko dzięki kabinom na wymiar.

 

Kabina prysznicowa na wymiar to także możliwość użycia grafiki, zastosowania szkła kolorowego, lakierowanego, podłączenie i podświetlenie kabiny światłami led. Takie rozwiązania pozwolą osiągnąć zamierzony efekt - stylu, klimatu, funkcjonalności, jaki sobie założyliśmy. Łazienka będzie naprawdę miejscem, gdzie można się zrelaksować, odprężyć i nabrać energii na nowy dzień.

 

Kabiny prysznicowe

kabina prysznicowa typu walk-in
kabina prysznicowa na wymiar
kabina prysznicowa z panelem z grafiką
niewielka kabina prysznicowa na wymiar
kabina prysznicowa na wymiar z wykorzystaniem wnęki łazienkowej
kabina prysznicowa z okuciami pod kolor armatury
okucie do kabiny prysznicowej w kolorze czarnym
uchwyt do drzwi szklanych w kabinie prysznicowej w kolorze czarnym
niewielka kabina prysznicowa typu walk-in
kabina prysznicowa na wymiar z drzwiami w systemie przesuwnym