Clear Vision

zadzwoń +48 604 675 700 lub napisz kontakt@clearvision.com.pl

Lustro na wymiar - dopasowane kształtem i wymiarami do zaplanowanego miejsca. Standardowe srebrne, na szkle opti white (po prostu clear vision!), kolorowe - to wszystko znajdziecie Państwo w naszej ofercie.


Lustro pełni bardzo ważną funkcję nie tylko praktyczną, ale też powiększa optycznie pomieszczenie, unowocześnia wnętrze, kieruje naszą uwagę na pewne jego elementy lub odwraca uwagę od tego, co chcemy nieco ukryć. Dzisiaj to nie tylko klasyczne łazienkowe lustro nad umywalką czy takie, które zawieszamy w przedpokoju. Powieszone w salonie, w korytarzu, lustrzana ściana czy przepierzenie, wzory układane na ścianie, panele kuchenne - "gra" lustrami w pomieszczeniu przynosi naprawdę spektakularne efekty. Polecamy do małych przestrzeni, do korytarza, łazienki, garderoby, a także do przestrzeni publicznych w salonach kosmetycznych, fryzjerskich, szkołach tańca, sklepach, na klatkach schodowych czy w windach.


Wykonujemy lustra prostokątne i okrągłe, fazowane lub nie, z możliwością podłączenia oświetlenia LED. Wykonamy także lustro w ramie. Mamy doświadczenie w układaniu lustrzanych mozaik na ścianach.


W Warszawie i okolicach na pomiary przyjeżdżamy bezpłatnie.


Lustra na wymiar

lustro podświetlane