Clear Vision

zadzwoń +48 604 675 700 lub napisz kontakt@clearvision.com.pl

­Wszystko zależy od tego, co chcemy zrobić, z jakiego rodzaju szkła, jakie wybierzemy okucia i czy dodatkowo wybierzemy np. grafikę lub lakier na szkło. Ponieważ wszystkie nasze projekty są wykonywane na wymiar i na indywidualne zamówienie według projektu architekta lub koncepcji klienta, niemożliwe jest podanie konkretnej ceny. Orientacyjne koszty jesteśmy w stanie podać po uzyskaniu pierwszych podstawowych informacji od Państwa. Zapraszamy do kontaktu!

PS Pomiary w Warszawie i okolicach są bezpłatne!

Ile to kosztuje?

Jak długo to trwa?

Standardowo określamy w umowie czas, w jakim projekt zostanie wykonany. Średni czas realizacji wynosi około 2 tygodni, ale jest to uzależnione od stopnia skomplikowania i wielkości projektu, dostępności niestandardowych materiałów i indywidualnych okoliczności. Zdecydowanie krócej trwa wymierzenie i montaż lustra czy półki niż balustrady czy witryny sklepowej :) Zanim przystąpimy do właściwej realizacji zlecenia, na wszystkie zapytania odpowiadamy jak najszybciej i tak też dokonujemy pomiarów.

Czy szkło w domu jest materiałem bezpiecznym?

Najważniejszą kwestią jest dobranie odpowiedniego rodzaju szkła do konkretnego projektu. Tam, gdzie jest to niezbędne, używamy szkła hartowanego lub laminowanego (z folią pomiędzy dwiema taflami szkła), które są bardziej wytrzymałe i bezpieczniejsze. Szkło hartowane jest odporne na wysokie temperatury (nawet do 420 stopni Celsjusza) i jest mocniejsze od szkła niehartowanego, a jeśli się zbije, rozpada się na małe kawałeczki, dlatego wykorzystujemy je np. przy panelach kuchennych. Szkło laminowane w przypadku uszkodzenia pozostaje przyklejone do folii, co pozwala uniknąć skaleczenia. Dodatkowo szkło laminowane może być wykonane ze szkła hartowanego. Dlatego odpowiedź na powyższe pytanie brzmi: przy użyciu odpowiedniego szkła jest bezpieczne.

Co można zrobić ze szkła w domu?

Możliwości jest nieskończenie wiele!

W niemal każdym pomieszczeniu w domu szkło może znaleźć zastosowanie: w kuchni, w łazience, w przedpokoju, ale też w salonie czy nawet w pokoju dzieci. Najczęstsze zastosowania to kabiny prysznicowe, parawany nawannowe, półki szklane, lustra, panele kuchenne (szkło zamiast płytek pomiędzy blatem  a szafkami), blaty szklane, przeszklenia, ścianki, drzwi przesuwne, balustrady, daszki. Zdarzają się także projekty mniej standardowe jak np. podesty szklane, grafiki lub zdjęcia w formie tablicy szklanej lub obrazu na ścianę, szklane schody czy szklana podłoga. The sky is the limit!

Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania? Skontaktuj się z nami:

e-mail: kontakt@clearvision.com.pl

tel.: +48 604 675 700

 

Lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego: