Clear Vision

zadzwoń +48 604 675 700 lub napisz kontakt@clearvision.com.pl

Półki szklane sprawdzą się wszędzie, gdzie chcemy uzyskać powierzchnię łatwą do utrzymania w czystości i odporną na wilgoć - np. w łazience i kuchni. To też doskonałe rozwiązanie do wykorzystania małej wnęki - przezroczystość szkła daje efekt lekkości. Półki dopasowane do konkretnych wymiarów i kształtów, pozwalają na idealną realizację naszych projektów wnętrzarskich.

 

Szklana witryna w salonie np. na płyty CD, książki, wyeksoponowanie porcelany albo kolekcjonowanych bibelotów, zagospodarowanie wnęki w łazience, szklane półki pod prysznicem czy między szafkami w kuchni idealne na pojemniki z przyprawami - to wszystko jest możliwe właśnie dzięki półkom szklanym na wymiar. Półki szklane to przede wszystkim oszczędność miejsca - wszędzie tam, gdzie przestrzeń jest zbyt mała, aby zastosować materiały tradycyjne (drewno), szkło sprawdzi się doskonale.

 

Szkło dopasowane wymiarami do projektowanej przestrzeni możemy podświetlić lub polakierować. Mocowania półek dobieramy indywidualnie, najczęściej stosujemy chromowane okucia do szkła, zawsze najwyższej jakości. Półki szklane są bezpieczne i odporne na czynniki drażniące.

Półki szklane

półki we wnęce dostępne z dwóch stron
półki we wnęce
półki na płyty CD
szklane półki lakierowane we wnęce pod prysznicem